Reakcia na: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
Peter55