Reakcia na: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
Adamcool
No podľa mňa je to omnoho lepší návrh z toho dôvodu, že ak tie busy budú jazdiť 2,5 hodiny denne, tak sa tak nezničia ako keby jazdili napríklad na linke 10 celý deň. Môj názor je taký, že my máme električky preto v ešte tak relatívne dobrom stave práve preto, že nie každá musí byť každý deň vypravená a predsa sa menej zničí, menej často sa pokazí ako nejaká električka dennodenne pendlujúca medzi Havlíčkovou a Važeckou.
Takže ak USS dáva peniaze na tú VZD tak tie by sa mali použiť práve na ňu a to do vozovne v Šaci.