Reakcia na: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
Adamcool
Po slovensky:
- ukončenie autobusových liniek (až na pár výnimiek na zast. SOŠA)
- zavedenie 20 minútového intervalu (v sedle), v špičke hustejší na rýchlodráhe od SOŠA po VA USS
- zavedenie účelových zamestnaneckých liniek na trase R6
- obsluha VZD v USS výpravou autobusov výhradne z vozovne v Šaci
- možno som ešte na niečo zabudol...
Inak prečo sa neoplatí držať autobusy na 2,5 prevádzky denne, navyše keď aj tak budú niektoré robiť linku 26 v aspoň 20 minútovom intervale ako viazaný prípoj v električke?