Dnes som v autobuse videl graficky veľmi dobre urobený oznam o používaní 4-zastávkového lístka.?
To nalepil na okno niekto z IMHD, alebo to fakt zrobil DPMK??
Kolik kilometrů už najely celkem?
Elektrobusy v Košiciach vlani najazdili 195 111 km.
Totálny blábol. Zbytočná otázka, ničnehovoriaca odpoveď. Pre korektnosť bolo treba uviesť, aký podiel výkonov písaných na elektrobusy bolo reálne vykonaných naftovým autobusom.
Slovo řidiče elektrobusu
Nepamatuje, že by někdy zůstal stát autobus kvůli vybitým bateriím.
Predpokladám, že toto je dôsledok firemného PŠM. Na nedostatky nepoukazovať, maximálne povedať "neviem o tom, žeby...". Nie je to prvá takáto odpoveď od ľudí "zo spodku".
Pred zastávkou Radnica Starého mesta smer NMM sú pri prejazde električkou na koľajniciach dosť citeľné priehlbiny. Neviem ako vznikli, ale DPMK asi bude ďalej pokračovať vo svojej stratégii šetriť na infraštruktúre a starostlivosti o ňu a takýmto tempom máme o chvíľu všetky nové úseky postupne v starom stave pred rekonštrukciou. Taktiež som si všimol zníženiny na niektorých miestach koľajníc, ktoré tam po rekonštrukcii neboli. V električke ich zatiaľ necítiť, ale postupne budú väčšie a väčšie a prechod cez to bude citeľný. V takomto prípade, že sa o to DPMK nebude starať je úplne zbytočné rekonštruovať a nebodaj stavať nové trate. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Dispecer