Reakcia na: mi.v #10666:
No niektoré naše trate už nemajú ďaleko k tým na snímke, viď.: https://imhd.sk/ke/galeria-media/1227/kolajove-trate-vyhladavanie/51325/Slanecka-cesta?&ref=ke%2Fgaleria%2F1227%2Fkolajove-trate%3Fghp%3DNad%2Bjazerom%26ghe%3D%26ghv%3D%26ghl%3D%26gha%3D%26ghdo_d%3D%26ghdo_m%3D%26ghdo_r%3D%26ghdd_d%3D%26ghdd_m%3D%26ghdd_r%3D%26ghg%3D0&ghp=Nad+jazerom&ghg= ? ale až takej situácie sa snáď nedočkáme...
Troll
http://kosicednes.sk/dennik/clanky/dopravny-podnik-spustil-predaj-trolejbusov/
"Primátor Richard Raši v rozhovore pre KOŠICE:DNES koncom uplynulého roka k téme trolejbusov uviedol, že aj keď v roku 2010 sľuboval rozšírenie trolejbusového okruhu, v súčasnosti sú trolejbusy na okraji záujmu pre chýbajúcu možnosť financovať trolejovú infraštruktúru z eurofondov."
Perlička na záver:
"Po Košiciach v minulosti jazdilo dokopy 17 trolejbusov, z toho 10 kĺbových a 7 krátkych."