Reakcia na: Andrej #4:
"Papierovo" je aj toto T2:https://imhd.sk/ba/galeria-media/332096/
Aj keď s pôvodnými T2 nemá absolútne nič.
V Bratislave máme bohatú históriu na takéto "papierové fabulovanie". Viď štvorokeňáky 11 až 15. Papierovo prestavby vozňov Cmg a C, hoci s nimi nemali absolútne nič spoločné.
Takisto replika 104 nemá s pôvodnými päťokennými GANZami spoločné nič. A že je to na nej vidieť, ale to musíš byť znalec. 99,99% ľudí nie že o tom ani nevie, ale si to ani nevšimne. A medzi šotoušami je tiež mizivé % znalcov, ktorí vedia ukázať na viaceré detaily vrátane rôznych konštrukčných riešení, totálne odlišných od päťokenných GANZov v stave 2. polovice 20. rokov 20. storočia. Tým nechcem hovoriť, že replika 104 nemá hodnotu. Má. Ale je to presne to - replika, vzhľadovo mimoriadne podobná originálom. A mohli by sme mať podobne kvalitnú repliku štvorokenného GANZu, na rozdiel od 104 by mohol byť v stave z roku 1912, z čias monarchie. To je vec, ktorú som navrhoval už pred nejakými ôsmimi rokmi a viem aj ako ju dosiahnuť. Lenže nie je záujem.
N/A
Čo sa však týka tej poslednej vyrobenej. No ako sa to vezme. Karoséria je to určite posledná.
Vec sa má tak, že všetky "14 TrM" v Bratislave nie su 14 TrM papierovo. Vždy sa jednalo len o generálnu opravu 14 Tr s výmenou karosérie. Zachovávali sa predné nápravy, riadenia, dvere, nárazníky, predné masky...
Taká 6222... Papierovo jazdila práve kvôli tomu to faktu ako 14 Tr 01 až do konca. 14 TrM je len fantasmagória kvôli čelu a vymenenej motorizácii po vozore 15 Tr 13/7MM pre ČB (56&57).
Chcem tým však povedať, že označenie "evidenčné čislo/II" nie je relevantné a všetko sa to malo dať do karty pôvodného vozidla.