Vyberte najlepšiu fotku bratislavskej MHD roku 2019
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Ktorá dopravná fotografia zverejnená v bratislavskej sekcii imhd.sk sa vám páči najviac? Rozhodnite v ankete.

Ako každý rok, aj v roku 2019 pribudlo na imhd.sk množstvo zaujímavých fotiek. V komentároch pod niektorými fotografiami sme počas minulého roka čítali vaše príspevky, že práve táto fotka je najlepšia a do ankety by mala byť zaradená. Tieto tipy sme radi zohľadnili a tradícii každoročnej ankety o najlepšiu fotku roka tak nič už nestojí v ceste.

Aby ste pri hlasovaní nemuseli prechádzať tisíce fotografií, tím imhd.sk pre vás pripravil finálovú desiatku. Kritériá z minuloročnej ankety zostali zachované: fotografia musela byť zverejnená v roku 2019 a musela byť odfotená v rokoch 2018 alebo 2019. Rok 2018 bol zahrnutý preto, lebo nie každý fotograf posiela fotky ihneď po odfotení, prípadne bola fotografia zverejnená neskôr, v roku 2019, rámci tematickej fotosady. Do výberu sa dostali fotografie každého fotografa, ktorý pravidelne prispieva na imhd.sk.

Z 4168 fotografií, ktoré autori do bratislavskej sekcie zaslali v roku 2019, bol vybratý užší výber 116 nominovaných fotografií. Hlasovaním tímu imhd.sk vzišlo 10 finálových fotografií. O najlepšej fotografii rozhodnú naši čitatelia v ankete v do 31. januára 2020.

 

Radi by sme za tím imhd.sk poďakovali fotografom prispievajúcim do bratislavskej sekcie za ich celoročnú prácu.

Zo známych aktívnych fotografov by sme radi menovite spomenuli aspoň zopár mien, pod ktorými autori prispievajú: 861.008, B@rdi, Dispecer, DJJD, DuPe, Erik Žiak, Henrich Kleiner, Ike, insider, Kami, M@jo, Matej Benčík, Matej Kavacký, mirec240, Max, Sor23, Tootti.

V súhrne nesmieme zabudnúť spomenúť aspoň na niekoľko občasných prispievateľov, ktorí do fotogalérie priniesli svoj pohľad na dopravu a dianie okolo nej: Duški Kubov, Lenka4141, Honza Tran, Matej Kohan, MHD World, Peter Brňák, Peter Martinko, Peter Plunár, Public Transport, Sophia Boor, Solider.


Nezabudnite hlasovať za najlepšiu fotku roku 2019 aj v ostatných sekciách imhd.sk:

Vyberte najlepšiu fotku košickej MHD roku 2019

Vyberte najlepšiu fotku prešovskej MHD roku 2019

Vyberte najlepšiu fotku nitrianskej MHD roku 2019


20.1.2020
-DuPe-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.