Reakcia na: Nikoliatko #47286:
a keď mi niekto bude chcieť poradiť, že som mala ísť na 9 48 tak mi radšej ani nepíšte, lebo to mám teraz predpokladať, že od Miestneho úradu sa dostanem ku tescu za 15 minút aby som stihla svoju 18....?ja chápem všetkých vás čo nebývate na furči, že naozaj vidíte kopu trolejbusov a nechápete čo nám chýba, keď ich je fakt veľa ale vy si neviete asi ani predstaviť akou rýchlosťou to ide. nebudem riešiť aký je dôvod pomalej jazdy ale jednoducho je to pomalý spoj, veď nás pomaly peší chodci predbiehajú...
a len pre vašu informáciu furča nemá priemerný vek 150 rokov aby sme tu museli mať takúto opatrnú dopravu
Nikoliatko
keď dali L18 preč z furče na thc, furča sa okamžite ozvala, vznikla petícia atď, bolo to hlavne kvôli linke 18, ja sama som bola petíciu podpísať a keď sa ma opýtali aký autobus najviac chýba, povedala som 18 a 32 a na to mi dotyční povedali, že 90% z furče to podpísalo kvôli L18
teraz keď idú zobrať tú 18 ťahanovciam a chcú dať akože novú linku 38 na furču čo je v podstate stará 18 akurát nebude chodiť do mesta (čo je pre thc nepodstatné) tak ešte sa nič nedeje a už kričia že oni chcú tú linku a zasa sa tu vymyslí taká .. ako vy nazývate "pseudolinka" typu 50 (inak podľa mňa omnoho lepšia ako 55 ale ok) a budete sa tu hnevať ..
ale otázka znie inak, pre koho teda nasmerovať linku kvp - amfiteáter - watsonova - mier - furča/thc??? dá sa to aj inak lepšie vyriešiť aby boli kilometre zachované, aby tá doprava nebola zbytočne predimenzovaná a aby boli obidve sídliská spokojné(t.j. bez prestupov)?? prosím navrhni to