Reakcia na: Nikoliatko #47286:
a keď mi niekto bude chcieť poradiť, že som mala ísť na 9 48 tak mi radšej ani nepíšte, lebo to mám teraz predpokladať, že od Miestneho úradu sa dostanem ku tescu za 15 minút aby som stihla svoju 18....?ja chápem všetkých vás čo nebývate na furči, že naozaj vidíte kopu trolejbusov a nechápete čo nám chýba, keď ich je fakt veľa ale vy si neviete asi ani predstaviť akou rýchlosťou to ide. nebudem riešiť aký je dôvod pomalej jazdy ale jednoducho je to pomalý spoj, veď nás pomaly peší chodci predbiehajú...
a len pre vašu informáciu furča nemá priemerný vek 150 rokov aby sme tu museli mať takúto opatrnú dopravu
TA
1. vedie pod trolejovým vedením, teda kradne trolejbusom cestujúcich - nielen však to, horšie je, že ide o cestujúcich s rovnakými cieľovými zastávkami;
2. je veľmi dlhá, teda nedá sa koordinovať s jednotlivými súbežnými linkami;
3. má nekoordinovateľný interval so súbežnými linkami.
V podstate si ani neviem predstaviť väčšie zlo, než to, čo som uviedol.