Keby sa urobili intervaly tak, že by sa dalo dobre prestupovať na a z 18ky nikto by sa nehadal, ale nečudujem sa THC lebo určite to bude tak, že pride 34ka a 18ka išla 2 minuty pred ňou.
A dufam, že sa nezabudlo na to, že pri tescu je prestupny bod keď sa ide z THC, teraz to bolo ako tak nastavene, že ledva som stihol trolik tak dufam, že teraz to bude lepšie.
A dufam, že sa nezabudlo na to, že pri tescu je prestupny bod keď sa ide z THC, teraz to bolo ako tak nastavene, že ledva som stihol trolik tak dufam, že teraz to bude lepšie.
no lenže teraz je spor medzi furčou a thc ale kebyže sa zrušila tak sa pridá aj kvpčko a neviem neviem ako dlho by bola zrušená, šak by tých ujov a tety na dpmk ukameňovali už tri sídliská
LUKYmhd
Ja som nenarážal konkretne na Teba. Viem ze s prestupmi to nie je vzdy take jednoduche sam prestupujem kazdy den. Ale neuznavam linky ktore maju riedke intervaly a ich trasa vedie cez polku Košic. (vid 52L). Preto som rad ze sa robia zmeny. Uvidime co to prinesie.