Reakcia na: upravovač fotiek #4655:
Toto mesto nevyhnutne potrebuje TIOPy, severnú tangentu a dokončiť zvyšné radiály električiek - PB/Vrakuňa, predĺženie na letisko, spojenie Nivy-HS a v neposlednej rade tú do Lamača od HS.Bez toho bude doprava vždy kolabovať a všetko ostatné bude len prešlapovanie na mieste. A nepomôžu tomu ani žiadne Filiálky, diaľničné privádzače, rozširovania ciest ale ani cyklotrasy.
Už aké električkové okruhy, rozvetvenia alebo iné predĺženia sa neskôr dorobia, či budeme mať na Vajánskeho 4 prúdovku alebo cyklodiaľnicu, či chceme mať viac elektrobusov, trolejbusov alebo všetko len električky je len druhoradá debata.
Ike