Reakcia na: bobitwo #4180:
Aha takže dopravné značenie priamo na mieste sa overuje ťažšie ako zákon na nete? Nikto nie je povinný ťa o zmene informovať, to že to niekto robí prostredníctom médii a sociek je len dobrá vôla toho kto to robí. Ty si zo zákona povinný sledovať dopravné značenie sorry ale tu sa nemáme o čom baviť. A tiež porovnávaš neporovnateľné, to že človek šoféruje vozidlo so sebou prináša povinnosti ktoré musí rešpekovať lebo ovláda 2tonovú zbraň na kolesách. To že netrafíš na zastávku je len tvoja hlúposť a nikoho tým neohrozuješ.Keď tam postavíš 2 policajtov na týždeň jedného doobeda jedného poobede a zastaví tam toho istého vodiča 2-3krát, tak myslím že si ho už pamatať bude, nebavíme sa tu o dlhodobom režime kontroly len upovedomení verejnosti a pokutovaní tých najdrzejších ktorí to skúšajú aj napriek vedomosti o zákaze.
Svet nie je čiernobiely, všetko sa dá robiť rôzne a každý robí chyby či už si starosta, šofér alebo chodec ale tváriť sa, že porušovanie predpisov je v poriadku lebo jooj mne to nik nedal vedieť, je tak trochu zvláštne. Jednoducho si treba priznať chybu a nie okolo seba rozhadzovať rukami kto všetko za to môže.
S499.1023