Reakcia na: Miro #4169:
Tak napríklad na Karpatskú nedať nápis "zmena organizácie dopravy" ale "zrušenie ľavého odbočenia". Litánie nikto za jazdy čítať nebude.
) kedze tie supravy este +- vyhovuju (kapacitne) na vykony kde su nasadzane na rozdiel od K2S ktore kdekolvek su vypravene robia len (kapacitne) problemy
Miro
Aj polovičaté riešenie lepšie než žiadne. Keď niekde pribudne takáto výrazná tabuľa, je predsa len nenulová šanca, že si to vodiči všimnú. A na takú tabuľu sa dá dať aj upresňujúci text.
Mimochodom, toto ma minule zaujalo:
https://maps.app.goo.gl/k76EXoRkCGZDJSSw5