Reakcia na: zakaznik #3673:
Oveľa horšie je, že ak sa niečo stane cyklistovi, kolobežkárovi alebo chodcovi a ten vyletí do vzduchu, tak je pomerne slušná šanca, že ak dopadne telom na ten kôl, tak ho prepichne a zabije. Už taká nehoda na karloveskej radiále pri lidli bola, tam si to odskákal motorkár.
no nečakal by som, nič proti Snine
Ja som si myslel že buď Humenné alebo Michalovce
zakaznik
Chránená dielňa sa uložila na zimný spánok a dokončí to po zime?
Okrem toho, na normálnej križovatke, ak vodičovi nevyjde manéver, tak si oderie gumy.
Na tomto debilnom výtvore vallovcov ak to vodičovi nevyjde, tak ohne stĺpik a ten ostane ohnutý a obitý, tak ako je poobíjaná celá Valloslava.