Reakcia na: zakaznik #3673:
Bro, tie obrubníky sú na úrovni vozovky. A ak vodičovi na tejto križovatke s týmito vlečnými krivkami, ktorý sú po celom meste stovky, nevyjde manéver, tak radšej nech vráti vodičák.
Ja som si myslel že buď Humenné alebo Michalovce


Ma178rek