Reakcia na: zakaznik #3608:
"Mal som napísať, že mali väčší kontakt s ekonomickou realitou. "čo už môže byť menší kontakt s ekonomickou realitou, ako popieranie existencie trhu, ktorý samozrejme existoval aj za socíku, hoci len na strane dopytu?
(To je otázka nielen na vallovcov, ale aj iných politikov štátnych a EÚ. )
zakaznik
Bez toho, aby som to nejak hlbšie skúmal, tak to vyzerá, že príjmy z daní od daňovníkov stúpali viac, ako samotné príjmy daňových otrokov.
To vyzerá super-duper udržateľne! A čo keď príde recesia? Čo ak príjmy mesta začnú klesať?
Ale marketing asi účinný na ekonomických analfabetov.