Reakcia na: zakaznik #3608:
"Mal som napísať, že mali väčší kontakt s ekonomickou realitou. "čo už môže byť menší kontakt s ekonomickou realitou, ako popieranie existencie trhu, ktorý samozrejme existoval aj za socíku, hoci len na strane dopytu?
(To je otázka nielen na vallovcov, ale aj iných politikov štátnych a EÚ. )
Autobus39
To, čo súdruhovia získali, teda ukradli, na počiatočných odrboch (1948 a 1953) prešustrovali veľmi rýchlo. A pokračovali dole kopcom, postupne pridávali, na konci neboli v obchodoch ani hygienické vložky ani toaletný papier ... speli sme k tomu, že by nebolo nič.