Reakcia na: zakaznik #3608:
"Mal som napísať, že mali väčší kontakt s ekonomickou realitou. "čo už môže byť menší kontakt s ekonomickou realitou, ako popieranie existencie trhu, ktorý samozrejme existoval aj za socíku, hoci len na strane dopytu?
(To je otázka nielen na vallovcov, ale aj iných politikov štátnych a EÚ. )
Ike
Aj keď tie výdavky na dlhovú službu sú "banger" a tie príjmy sú od ľudí. Aká je pridaná hodnota daní, to nech si odpovie každý sám.
Mne sa kvôli tej inflácii nepáči šermovanie s investíciami. 200 mega v 2013 môže byť pokojne v reálnej hodnote viac ako 400 mega v 2026. Platí pre všetky porovnávačky vo videu.