Reakcia na: Ike #3313:
V Starom meste sa v minulosti stalo, že cez sviatok bola sadzba ako cez pracovný deň. Čiže nie je to prvá podobná chyba.
Edit- oprava: Dnes je Štátny sviatok, takže možno to nie je chyba, závisí na tom, čo je vo VZN

3pa3ck3
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1191881589643511&set=gm.1496850415075811