Reakcia na: Ike #3313:
V Starom meste sa v minulosti stalo, že cez sviatok bola sadzba ako cez pracovný deň. Čiže nie je to prvá podobná chyba.
Edit- oprava: Dnes je Štátny sviatok, takže možno to nie je chyba, závisí na tom, čo je vo VZN
zakaznik
EU chystá summit s výrobci aut. Ti žádají odklad zákazu spalovacích motorů
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-trendy-analyzy-eu-chysta-summit-s-vyrobci-aut-ti-zadaji-odklad-zakazu-spalovacich-motoru-284793