Reakcia na: Ike #3097:
Ja som minulý rok takú dezinfekciu rozstrekovanim čohosi na auto zažil na prechode Giurgiu - Ruse.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu


810zssk
Sa treba rozhodnúť že či teda riešime primárne prevážaný tovar/zvieratá (a preto stačia selektívne kontroly príslušných vozidiel), alebo sú problém ľudia (a potom treba vysvetliť čo sme vyriešili obmedzením možno troch percent ľudí, obzvlášť ked značná čast z nich do toho Rakúska stále pôjde lebo tam napr. pracuje, len si cestou nadbehne 150 km).