Reakcia na: Ike #3097:
Ja som minulý rok takú dezinfekciu rozstrekovanim čohosi na auto zažil na prechode Giurgiu - Ruse.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu


Ike
Ale pozeral som teraz cez letecké snímky, že na niektorých tie jamy ostali, ale vyzerajú byť mimo hlavného priechodu, zrejme sa využijú len pri presmerovaní v prípade potreby. Ostatne, otázne je, dokedy táto infraštruktúra vydrží, keďže BG aj RO sú od januára v Schengene.