Reakcia na: Ike #3097:
Ja som minulý rok takú dezinfekciu rozstrekovanim čohosi na auto zažil na prechode Giurgiu - Ruse.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu


upravovač fotiek