Reakcia na: 3pa3ck3 #3035:
Vie si ten pán starosta predstaviť, aký dlhý by ten odbočovací pruh od Ostredkov musel byť, aby absorboval všetku frekvenciu od Ostredkov k Ikeje za päť, niekedy aj desať minút?To je riešenie len aby to vyzeralo, že sa niečo spravilo.
toto by malo určite väčší prínos pre väčšinu cestujúcich a pri napríklad zlúčení liniek 32+64 by to nebolo až taký problém že sa zruší zachádza na Stanicu
samkoh
1. je to tam na zastávke smerom na Kramáre dosť úzke
2. muselo by sa buď
a. úrovňovo prekrižovať odstavné koľajisko, čo teda nie je práve šťastný nápad z hľadiska bezpečnosti.
b. predĺžiť podchod novým smerom. To by si asi vyžiadalo dlhú výluku...