Reakcia na: samkoh #3024:
Šírkový profil Jaskáča by mohol byť komplikáciou pri stretávaní sa "veľkých" autobusov. Organizačne jednoduchšie by určite bolo zlegalizovať priechod zo Sokolskej.
Bude skôr diaľnica do Košíc, alebo železnica do Viedne?
Ma178rek
Cez koľaje ti to ŽSR moc nebudú schvaľovať ...
Nástupište číslo 5 je posledné a je ostrovné... Medzi týmto prechodom a nástupištom sú 2 koľaje, ktoré sú ešte aj v oblúku... Rozhlasové pomery mizerne..
A ani žiaden služobný prechod tam nie je vybudovaný v týchto miestach
Stále by bolo prijateľnejsie zoficialnit trasu od Sokolskej