Reakcia na: Ma178rek #3006:
Nie som užívateľom tejto sociálnej siete, tak budem musieť vydržať.
Staznosti na hluk zo zeleznice su tu o par dni.
🖼
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/marice-energie-elektrina-ceny.A250110_124043_ekonomika_ven
)

Ma178rek
Ale aby osobný vlak išiel rýchlejšie trasu Martin-Zilina ako Expres mi príde dobre pritiahnuté za vlasy lebo Expres stojí 10 minút vo Vrutkach pričom začína v Martine (nemohli ho dať proste o 7 minút neskôr)