To kedy zrušili vo Viedni Day Ticket za 5,80 €?
Platil do 1 h v noci a dal sa kúpiť v mobilných aplikáciách a eshopoch Wiener Linien, OBB a VOR. V predajniach ani v automatoch nebol čo si pamätám.
Navyše v minulosti ten príplatok na MHD za 5,80 € bolo možné kúpiť k jednosmernému aj spiatočnému lístku na bus Slovak Lines.
A naposledy začiatkom minuloročného decembra aj v ZSSK k spiatočnému lístku na vlak.
Takže v súčasnosti je možné si na jednodenný výlet kúpiť iba 24 hodinový lístok, ktorý stojí všade rovnako 8 € (v automatoch a predajniach vo Viedni a taksto v tých eshopoch a mobilných aplikáciách).
Platil do 1 h v noci a dal sa kúpiť v mobilných aplikáciách a eshopoch Wiener Linien, OBB a VOR. V predajniach ani v automatoch nebol čo si pamätám. Navyše v minulosti ten príplatok na MHD za 5,80 € bolo možné kúpiť k jednosmernému aj spiatočnému lístku na bus Slovak Lines.
A naposledy začiatkom minuloročného decembra aj v ZSSK k spiatočnému lístku na vlak.
Takže v súčasnosti je možné si na jednodenný výlet kúpiť iba 24 hodinový lístok, ktorý stojí všade rovnako 8 € (v automatoch a predajniach vo Viedni a taksto v tých eshopoch a mobilných aplikáciách).

plusmínusautobus
chcel by som sa opýtať, či má niekto informácie o tom, prečo pri ŽST Podunajské Biskupice už niekoľko mesiacov (asi 5) stojí osamotený vagón? Nachádza sa hneď vedľa priecestia, takže si ho človek ľahko všimne. Za ten čas sa na ňom objavili aj grafity a celkovo pôsobí rušivo na vzhľad okolia.
Má niekto tušenie, prečo tam stojí a či je plánované jeho odstránenie? Ďakujem za odpovede.