Reakcia na: Viko #2990:
nevidel som chybu na vagóne, ale bol by som zvedavý na dôvod odstávky. predtým tam bol dlhší rad, ktorý obsadil celú kolaj č. 1.


Platil do 1 h v noci a dal sa kúpiť v mobilných aplikáciách a eshopoch Wiener Linien, OBB a VOR. V predajniach ani v automatoch nebol čo si pamätám.
BA2301
Ale magoriát to je a údržba mestského majetku (aj cesta aj výplňová hmota sú v majetku mesta) by mohla prebiehať rozumnejšie.