Reakcia na: Viko #2571:
Takze ked sa ulozis na lavicku si oddychnut, budes nuteny platit? Aj cyklistom zavedieme platene parkovanie, vsak nebudu predsa mat sukromny majetok na verejnom mieste? Aj autobusom na konecnych? Vsak zaberaju miesto a aj ked je akcionarom mesto, je to predsa sukromny majetok akciovej spolocnosti.Tato prehnana citlivost z vasej strany je fakt smiesna. Je ine, kebyze tie auta parkuju na chodnikoch ci trave (vsak to sa uz aj vyriesilo zakonom) ale kritizovat UCELOVO postavene zariadenie/vyznacene miesto (parkovisko/parkovacie miesto) je chore.
zakaznik
Sú zamestnanci, ktorí z rôznych dôvodov nepoužijú verejnú dopravu.
Buď využijú onedlho zpaasované parkovanie mimo centra, vallovské paródie na P+R, alebo najneefektívnejšie možne sprevadzkované parkovanie na Filiálke.
Aspoň, že v tom zdravotníctve je tých záujemcov o zamestnanie v bratislavskom regióne viac než dosť.
#najdrahšieparkovanievstrednejeurópe