Reakcia na: Viko #2571:
Takze ked sa ulozis na lavicku si oddychnut, budes nuteny platit? Aj cyklistom zavedieme platene parkovanie, vsak nebudu predsa mat sukromny majetok na verejnom mieste? Aj autobusom na konecnych? Vsak zaberaju miesto a aj ked je akcionarom mesto, je to predsa sukromny majetok akciovej spolocnosti.Tato prehnana citlivost z vasej strany je fakt smiesna. Je ine, kebyze tie auta parkuju na chodnikoch ci trave (vsak to sa uz aj vyriesilo zakonom) ale kritizovat UCELOVO postavene zariadenie/vyznacene miesto (parkovisko/parkovacie miesto) je chore.

MatejBA
Pokiaľ platíme dane tak mame rovnaký nárok na verejný priestor či už na parkovanie, chodenie, parky, chodníky, cesty pre cyklistov a milion iných vecí. A rovnako nebudeš asi očakávať mýtne jednotky na cyklopruhoch či mincovníky a turnikety pri vstupe do parku alebo tvrdiť že nemajú na to ľudia nárok. Či?