Nerozumiem diskusii o trubkách a nákupoch.
Len si dovolím pripomenúť, že aj v centre mesta sa pracuje, podniká a dodávajú sa služby. A najviac zvyknú využívať automobil tí najviac produktívni.
Len si dovolím pripomenúť, že aj v centre mesta sa pracuje, podniká a dodávajú sa služby. A najviac zvyknú využívať automobil tí najviac produktívni.
Ale dobre vedieť že v polovici Európy vlastne nemajú mestá. V takom Londýne, finančnom centre Európy, sa napr. kapitál nekoncentruje vôbec, pretože sa tam do väčšiny mesta nedá pohodlne a zadarmo si doviesť zadok autom a parkovacie miesta sú tam kvantitatívne postačujúce možno pre 10% návštevníkov ak sme optimisti.
Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.
810zssk
Nákup raz za 1,5 týždňa pre mňa aj tak nie je možnosť kvôli netrvanlivým potravinám, takže tú hodinu som trávil tak každých 5 dní (moja bežná rotácia nákupov).