Reakcia na: zakaznik #2361:
Daj tomu mesiac a odpornici z mesta nieco naplanuju
(pointa v čase 1:05)
Som sa spoliehal na strojový preklad + Google. Potom je to v poriadku samozrejme (a potvrdzuje čo píšem v nasledujúcom príspevku, že s nešvajčiarmi tam problém nemajú).
810zssk
Mne napr. v teste vyšla angličtina na B2 a teda ja som naozaj len veľmi na hrane toho že by som takýto job mohol robiť v anglicky hovoriacom štáte z pohľadu jazyka. S B1 si to vôbec neviem predstaviť.