Reply on: 6503 #2376:
Tebe sa tie nedokončené výstupište/nástupište na Zlatých s absenciou prístrešku, nedokončeným povrchom a ochranným zábradlím zdá ako dokončené? A videl si vôbec stav tej trate po otvorení, kde cez priecestia je namiesto asfaltu provizórna škvára? Pôvodne tento úsek mal ísť do reko celý teda od Tomášikovej po Zlaté. No vypustili ten úsek J.D.-Zlaté aby aspoň toto stihli.


810zssk
Mne napr. v teste vyšla angličtina na B2 a teda ja som naozaj len veľmi na hrane toho že by som takýto job mohol robiť v anglicky hovoriacom štáte z pohľadu jazyka. S B1 si to vôbec neviem predstaviť.