Reakcia na: upravovač fotiek #4563:
Hm, podľa zákona je zakázané zastaviť a stáť vo vzdialenosti menšej ako 5 m pred priechodom pre chodcov. Toto minimálne prvé auto porušuje.Na druhej strane sa stretávame s tým, že sú priamo parkovacie miesta vyznačené v menšej vzdialenosti, než zákon povoľuje.
https://maps.app.goo.gl/iq3ETQN2YjwRB4yG8
O vzdialenosti tej značky od okraja vozovky ani nehovorím.
zakaznik
Tiež mám pochybnosti, či tie pätky vedia správne ukotviť tak, aby sa to do roka nezrútilo.