Reakcia na: upravovač fotiek #4563:
Hm, podľa zákona je zakázané zastaviť a stáť vo vzdialenosti menšej ako 5 m pred priechodom pre chodcov. Toto minimálne prvé auto porušuje.Na druhej strane sa stretávame s tým, že sú priamo parkovacie miesta vyznačené v menšej vzdialenosti, než zákon povoľuje.
https://maps.app.goo.gl/iq3ETQN2YjwRB4yG8
O vzdialenosti tej značky od okraja vozovky ani nehovorím.
upravovač fotiek
https://www.google.com/maps/@48.1509086,17.1353155,139a,48.9y,19.46h,82t/data=!3m7!1e1!3m5!1sJjajUUFB8bLzhEEmAun7cQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D8.003090604271307%26panoid%3DJjajUUFB8bLzhEEmAun7cQ%26yaw%3D19.455500681707242!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYwMy4xIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
Ak tam zaparkuje veľké SUV, tak malé decko ti môže spoza neho vybehnúť, ani si ho nevšimneš. A za dodávku sa ti schová aj dospelý.
Ja uvedenú úpravu vnímam pozitívne ako chodec aj ako vodič.