Reakcia na: Ike #3097:
Ja som minulý rok takú dezinfekciu rozstrekovanim čohosi na auto zažil na prechode Giurgiu - Ruse.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu


si
a uprimne, neviem si predstavit ako by mali kazdeho a kazde vozidlo vydezinfikovat ak by to malo mat aj nejaky vacsi vyznam (nehovoriac o tom ze to kvoli comu sa to robi sa pokial mi je zname vie rozsirit aj radovo kilometre dalej len vplyvom vhodneho vetra bez ohladu na nejake hranice ..... )