Čo si myslíte o / máte niekto skúsenosť s mobilnou aplikáciiu Fairtiq? Najbližšie v ČR v Zlínskom kraji. Vyzerá byť na použitie o dosť iná než iné appky na cestovné lístky cez internet. https://fairtiq.com/cs/jak-to-funguje
Čo takto "normalizovať" "medziplán" pre stanicu v Stupave. Vo vhodný moment v budúcnosti by sa mohol projekt stanice v Stupave modifikovať na projekt stanice na pozemkoch J&T medzi Volswagenom a diaľnicou D2.
andy27
Stanica Západ má primárne slúžiť ako stanica pre vysokorýchlostnú trať a ako depo pre Hlavnú stanicu, kde nie je priestor na technické zázemie, čistenie a parkovanie vlakov. Na Hlavnej stanici budú vlaky len zastavovať, ale nebudú tam končiť. Vysokorýchlostné vlaky tam zrejme nebudú ani zastavovať, tie budú stáť len na stanici Západ.