Na Molecovej a Janotovej po roku pribudli obrubníky pre ochranné ostrovčeky na priechody pre chodcov... Ale ako som dnes videl tak už boli aj pokrstene pneumatikami, a predpokladám že možno aj vďaka týmto ostrovčekom dali radšej 30TrDG ako nechať tam 31Tr lebo nadbiehat s trolejbusom v tej zákrute by bolo problematické ...
gejza
... v civilizovanom svete vedia zatočiť s čiernymi stavbami .. snáď sa u aj nás dožijem podobného stavu ....