Reakcia na: gejza #2435:
lenze to kvantum nizkokvalifikovanych dlhodobo nezamestnanych mozes pouzit leda ak tak na postrek buriny v kolajisku, zametanie peronov alebo odhrabavanie snehu....do pozicii vlakveduceho, rusnovodica, dispecera, vypravcu, .... nejake to odborne vzdelanie potrebujes a taktiez potrebujes aby ten clovek co to vykonava mal aj nejaku mieru zodpovednosti a discipliny, co obvykle v tej Tebou menovanej skupine asi velmi pritomne nebude.....
To by sme na arrivákov za opačné správanie mohli volať políciu stokrát denne.
zakaznik
Ak nevykoná nejaký úkon, ktorý od neho požaduješ, tak sa to podľa mňa nedá kvalifikovať ako obmedzenie osobnej slobody.