Reakcia na: gejza #2435:
lenze to kvantum nizkokvalifikovanych dlhodobo nezamestnanych mozes pouzit leda ak tak na postrek buriny v kolajisku, zametanie peronov alebo odhrabavanie snehu....do pozicii vlakveduceho, rusnovodica, dispecera, vypravcu, .... nejake to odborne vzdelanie potrebujes a taktiez potrebujes aby ten clovek co to vykonava mal aj nejaku mieru zodpovednosti a discipliny, co obvykle v tej Tebou menovanej skupine asi velmi pritomne nebude.....
To by sme na arrivákov za opačné správanie mohli volať políciu stokrát denne.
zakaznik
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.trnava.sk/userfiles/file/Ordinance/vzn_c._609_o_docasnom_parkovani_motorovych_vozidiel_na_uzemi_mesta_trnava.pdf&ved=2ahUKEwi_19PMlpSEAxUuxQIHHSFoB8QQFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw1EA8QUoxG_i0mvY9xFQuhT