Neviem dohladat starsie video z ČT kde niekto z ČR hovoril, že už ani po dokončení rekonštrukcie trate sa neuvažuje s obnovením osobnych vlakov v useku "Kuty - Breclav". Tak teraz neviem co si mam mysliet o tomto:
"Kontinuálne prebiehajú stavebné práce na železničnej zastávke Brodské nachádzajúcej na slovenskej časti medzistaničného úseku Kúty (SR) – Lanžhot (ČR), kde sa budujú dve jednostranné nástupišťa s podchodom pre cestujúcich a cestný podjazd pre motorové vozidlá, cyklistov a peších, ktorým sa nahrádza úrovňové železničné priecestie." https://bratislavskykraj.sk/novy-zeleznicny-most-ponad-rieku-morava/
Dufam, ze niekoho nenapadne potom prevadzkovat osobaky iba v useku "Kúty - Brodské" aj keby tam vlak mal kde prestávkovat.
Ono teda nevyzerá reálne ani zavedenie busov z Kútov cez Brodské do Lanžhotu?
Čiže si stiahnem ďalšiu aplikáciu, aby som si pozrel, či nájdem automat na kávu? A nebude tam ani odchodová tabuľa, ani mimoriadnosti, ani nič ďalšie čo potrebujem pri cestovaní riešiť?
snad nečakáš, že účet o autách bude presadzovať iné ako ich záujmy.. ked niekto nevidí obrubník, nech nejazdí, alebo nech znáša následky . ...a ešte jedna vec, každé ráno tam bývajú ľudia ktorí sa tam buď lúčia s deťmi alebo len tak pijú kávu..
Ďalší dôkaz, že propagátori elektromobility sú nebezpečná sekta. V SŠA už prišli s nápadom, že vojna by sa mala viesť s predlžovačkami ponaťahovanými na fronte.
Obrubník na Mýtnej je už označený prenosným dopravným značením . No je to asi preto, že je úplne rozdbný na cucky.
Daňovník zaplatí škody po dopravnej nehode.
Bežná prax je, že jazdný pruh sa v zákrute projektuje širší ako v rovnej časti. Teleport nebýva vo výbave vozidiel.
V realite vodiči 68 týmto miestom prechádzajú bez pootočenia volantu cez odbočovací pruh a vodiči IGK väčšinou miernym manévrom naznačia, že si nejaké pruhy všimli.
Ale dúfam, že sa progresívci nenechajú rušiť realitou a budú pokračovať v budovaní "budúcnosti". Dovolím si prispieť aj svojim návrhom a odporúčam na stred medzi tie dva pruhy дрбnúť dva protitankové zátarasy.
Keď to tam "bolo predtým", tak parkovanie nebolo naľavo od pruhu pre cyklistov.
Zaujímavé, že pred križovatkou s Oravskou bolo ponechané miesto pre dva pruhy, ale pri kreslení priestoru za križovatkou už zaúčinkoval fet a vozidlá sa majú podľa značenia teleportovať na ľavú stranu vozovky.
Reakcionári budú síce pindať, ale takto to tam už ostane nastálo. Lebo progresivizmus nikdy nechybuje. Kupředu levá, zpátky ni krok! Aj ten obrubník v jazdnom pruhu na Mýtnej už ostane vrátane tej lepiacej pásky!
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
zakaznik
Daňovník zaplatí škody po dopravnej nehode.