Reakcia na: not.my.god #1831:
stačí trochu pogoogliť - https://standard.sk/262922/znama-lgbt-aktivistka-ktora-premierovi-na-proteste-podstrcila-duhovu-vlajku-tuzi-po-pistoli/
Ja sám som za plentou strávil dobrých 15 minút ak nie 20 a jeden volebný lístok som preškrtol, proste nebolo tam koho voliť.
rosomak44
No napríklad v Bratislave za nich slúžili omšu, čo za bežných okolností za neveriacich nemôžu (pokiaľ viem) a to je zase podľa mňa pozitívne gesto.
Čiže opäť by som bol opatrný so zovšeobecňovaním, hoci henten postoj biskupa je strašný a KBS by určite nemala pchať hlavu do piesku...