Reakcia na: not.my.god #1831:
stačí trochu pogoogliť - https://standard.sk/262922/znama-lgbt-aktivistka-ktora-premierovi-na-proteste-podstrcila-duhovu-vlajku-tuzi-po-pistoli/
Ja sám som za plentou strávil dobrých 15 minút ak nie 20 a jeden volebný lístok som preškrtol, proste nebolo tam koho voliť.
Minko
https://www.aktuality.sk/clanok/nxALku2/hruba-manipulacia-policia-sa-ohradila-voci-obezniku-arcibiskupa-oroscha/