Reakcia na: Ike #4573:
Ja ich milujem, mám dokonca vzdialené rodinné väzby vo vedení. Sabo je z nich po Hojsíkovi druhý najodpornejší tak som si naňho spomenul.
Snáď bude trolejbusová trať spravená lepšie ako chodníky a obrubníky.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)
