Reakcia na: Majkl #1564:
A kedy? V dalsom storoci
), cize Diago ma bordovu Karosu C 734.0x. Nevidel som ziadny oznacnik, ani vyvesku. Zastavky ma spolocne s SAD.
.

Dufam, ze mi aspon prepisu tych cca 350Sk co som tam mal-lebo to nedokazala ta brzda na predajnom mieste precitat z karty. K tej krave co tam obsluhuje zakaznikov sa ani nemienim zmienovet (hoci jej kolegyna spred tyzdna bola neporovnatelne milsia) :-(((

, tu Karosu uz videl Petik. Akurat stale nevieme co tam robi.
Schuhu
V súčasnosti sa pokúšajú zobojsmerniť Tatranskú. Ak sa im to podarí, nastanú ďalšie veľké zmeny najmä na linke 26. Bola by tu možno šanca aj obnoviť niekdajšiu 21.