Reakcia na: Darro #9004:
daj pokoj, nech si do 4. DPA poberu vsetky serble 435 a nech nam do 2hej radsej vratia tie generalkovane karosy co tam sli...
)



Btw ked som s nou siel nefungovali na Predstanicnom semafory a tak zapla zvoncek a jede sa! Jazda cez 1. aj 2. kriz, ved preco si nespravit Silvestra aj 2.6., ze?

ale vzorec sedi-cervene spätne mu zostali :o)
frenky
Inak to ty si tu prednedavnom navrhoval na 5tke 5min. prestavky? Som zvedavy ako dlho by si ty vedel krutit s 5min. prestavkami na 50min. trase. Ty si daky velky toretik, ale prax ti chyba.
To s tym mensim spojov si myslel na 28, alebo na 21cke? Dufam, ze si to tam napisal zo srandy.
qwix> heh, srandista. Moze byt. Ale mas pocit, ze DPB dodrziava tie urcite podmienky? Asi nie. Ale zasa som mudrejsi. Nevedel som, ze nad 3,5t uz moze byt protektor.