Reply on: Ja #9022:
treba hned v tom case ako nejde zobrat mobil a zavolat na dispecing DP, je to jediny sposob ako je mozne v pripade ze to bola niecia chyba ho aj postihnut (alebo sa aspon minimalne dozvediet preco nesla)
M: ZV 7717/3
M: 7759-60/8
M: ZV 2511/1; ZV 2825/3
M: ZV 2511/5; ZV 2825/8 a 13
To by ste mi priali? Pekne, pekne...

frenky
Inak to ty si tu prednedavnom navrhoval na 5tke 5min. prestavky? Som zvedavy ako dlho by si ty vedel krutit s 5min. prestavkami na 50min. trase. Ty si daky velky toretik, ale prax ti chyba.
To s tym mensim spojov si myslel na 28, alebo na 21cke? Dufam, ze si to tam napisal zo srandy.
qwix> heh, srandista. Moze byt. Ale mas pocit, ze DPB dodrziava tie urcite podmienky? Asi nie. Ale zasa som mudrejsi. Nevedel som, ze nad 3,5t uz moze byt protektor.