Teda za tú 4850 a 4832 patrí DPB a dielenským pracovníkom chvála.
Keď toho bude viac, myslím T3B,... keď bude jazdiť s cestujúcimi určite napíšem na magistrát pánovi Koladovi pochvalu na pracovníkov, ktorý to majú nasvedomí.
Keď toho bude viac, myslím T3B,... keď bude jazdiť s cestujúcimi určite napíšem na magistrát pánovi Koladovi pochvalu na pracovníkov, ktorý to majú nasvedomí.


J
Dnes som sa viezol dvakrát v 4828. Najprv v predu potom vzadu. Otáčkomer ukazoval to, že motor hneď vyletel na 2000 otáčok a tak zostal celú cestu. Ostatné Ik435 tlačia len na 1500. Aj znižovanie otáčok pri brzdení bolo pomalšie ako na ostatných Ik435. Ten musí pekne žrať. Zvuk motoru vzadu len hovoril, že otáčkomer sa nemýli.