neo: Čo by si nemohol. Naklep na PC nejaký článok o MHD v DNV o tom čo všetko by sa dalo atď, rozmnož to a roznes po DNV. Aj by som ti išiel pomôcť s roznosom. A to, že sám nemáš petičné právo, neznamená, že petíciu nemôžeš vyvolať a organizovať. Myslím si, že by sa stačilo ráno postaviť na zastávky Š. Králika a M. Marečka a toľko podpisov zoženieš, že až. Treba nájsť vhoné argumenty a podať im ľuďom a hlavne sa pripraviť na jeho argumentáciu.
J
Z celého výzoru DNV mám pocit, že starosta je neschopný. Neviem aký má DNV rozpočet ale vďaka VW a podielovým daniam nebude malý. Najväčším problém obyvateľov DNV je doprava do centra, avšak starosta nie je schopný vyčleniť 1 - 2. milióny na zabezpečenie lepšieho intervalu L21. A verte tomu ja byť obyvateľom DNV tak veľmi začnem brojiť proti starostovi a to rôznymi spôsobmi. Od plagátov s faktami až po petíciu.