#10277: V Žiline sa uvažuje aj o napojení autobusov na GPS a na každej zastávke by malo svietiť, o koľko minút REÁLNE autobus príde. Projekt má dve slabiny: tá prvá: kedy to bude?, tá druhá: ako dlho tie tabule vydržia neprovokovať vandalov? ;-D

Tipujem EMtest alebo Mielec.
Raz som to tu aj pisal , ze vodicovy tieklo do kabiny a to z viacerych miest a strasne vynadal dispecerovy :-I
POZOR !!! - 7722-21

Ale inak MHD super
(Az na tie transparenty Mielec... a dost divne spravene cestovne poriadky...)
mne to tiež zaplo až po dlhej chvíli. Tiež idem radšej spať.
frenky
Ad> L7 osobne si myslim, ze by stacilo, keby premavala len v spicke s 12min. intervalom. Tym padom by sa usetrili nejaky ti vodici a mozno by ani striedaca nebolo treba.